Hello-hello


No ei olegi teile kirjutanud pikka aega, kuigi viimasel ajal on kogu aeg mõte, et peaks teile kirjutama 🙂
Aganoh, selline ma ju olen – ajapuuduses kannatav inimene (ja laisk). Mõtlen, et kirjutaks siia, aga siis nagu ei viitsi ja ei jaksa ja ei taha ja leian muid tegevusi. See on nagu koolis õppimine juba….

 

Agajah, eks ma viin teid kõiki asjaga kurssi siis…

Praegu on lood sellised, et mul on raske teile kirjutada, sest mul on pöidlal kips. See tekkis aga nii, et, funny story, mängisin hingelähedast võrkpallimängu ning võtsin servi näppudega vastu ja pöial läks liigesest välja. Tegin sellest netist võetud pildi abil asja selgemaks, kust liigesest välja läks. Ja jah, see käsi on õigetpidi pildil.

 

hand-x-ray-thumb

Aga see ei ole veel kõik.
Mis mul teile veel kirjutada on, on see, et ma otsin praktikakohta juba. Suveks on seda vaja ja kunagi ei ole ju liiga vara alustada. Pärast on ehk kohad kinni juba ju, siis on juba pahasti.

Praegune parim pakkumine on 2-3 euri tunni eest. Olgu öeldud, et mu esimese praktika kogupikkus peab olema 440 astronoomilist tundi. Sealt saab uuesti autokooli jaoks raha, mis tähendaks väga head saavutust 🙂

Mis ma teile veel seletada oskan, on see, et ma vist plaanin oma elulugu edasi kirjutada… Kui ma tulin sellele mõttele, et seda edasi kirjutada, hakkasin mõtlema, et miks ma üldse küll lõpetasin selle kirjutamise ning siis jõudis mulle kohale see, et probleemiks endaks oligi omal ajal sülearvuti, millest on praegugi üsna raske eemal olla. See on, muidugi mõista, üsna kurb.

 

Ja siis veel seda ka, et tuju on mul ka olnud nagu ookeanivesi – sellel on omad tõusud ja langused. Viimastel juhtudel olen ma tahtnud teile rohkem kirjutada 🙂 Agaaa, ma ei tea.. Ma ei leia aega vist või midagi…

 

Ahjaaa ja seda ka, et ma mõtlesin ehitada oma sõiduki ürituse “Ehitatud Eestis” raames, mis toimub augusti alguses. Aga probleemiks on see, et ma ei leia ühtegi vajalikku eletrimootorit kuskilt, sest ma ei taha raha kulutada selle ettevõtmise alla. Ja nende mootoritega on veel ka see mure, et kui ma leian selle, siis on sellel midagi viga (kas ei tööta  või on harjad kulunud või on lühis või mingi muu mure) ja siis kellelgi ei ole kuskilt mulle uut nii kergelt leida ka. Mootor peaks olema 12- või 24-voldine. Igaks juhuks ütlen, äkki keegi, kel on, näeb seda postitust ja siis tahab mulle mõnd mootorit anda.

 

Ja et keegi ei arvaks, et ma valetan, siis:
http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=100&ID=100&lang=est

 

Ja mul vist praegu ei olegi midagi muud öelda.. Näpp valutab ja eluke veereb meil edasi 🙂

Olge mõnusad ja eks te ikka kirjutage mulle facebooki või skype-i kaudu või mõne muu suhtlusvõrgustiku-vahendi kaudu 🙂

Advertisements

About mertoznik

Kui tahate miskit teada, siis küsige :)
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s